FAQ

Najczęściej zadawane
pytania (FAQ)

Rzuć okiem na odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli wciąż masz jakieś wątpliwości, nie wahaj się i zadzwoń – 730 103 457.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19 oraz w soboty od 10 do 15.

Jeśli wiesz jakie części są potrzebne, oczywiście możesz je kupić – skróci to czas wizyty. Jeśli jednak nie jesteś ekspertem w tym temacie, możesz spokojnie zdać się na jednego z naszych fachowców. Technik oceni sytuację na miejscu a następnie pojedzie kupić potrzebne części.

Tak, wystarczy że podczas rozmowy telefonicznej lub w wiadomości podasz nam dane, na które ma byc wystawiona faktura.

Każda wizyta dokonana za pośrednictwem serwisu InstaFix jest ubezpieczona do kwoty 100 000 zł, a nasi technicy mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.

InstaFix oferuje szeroki wachlarz usług i stale się rozwijamy! Oczywiście, można sobie wyobrazić, że cena wywiercenia kilku wkrętów do nowego lustra (ok. 65 zł) może znacznie różnić się od ceny podłączenia nowej zmywarki (ok. 120 zł). Ale my rozumiemy Twoje obawy – cena jest najważniejszym czynnikiem. Dlatego ustaliliśmy, że średnia cena wizyty technika serwisowego wynosi ok. 100 zł.

Za usługę można zapłacić jedynie przelewem lub kartą. Nie ma możliwości płatności gotówką.

Tak, usługę można odwołać maksymalnie na godzinę przed planowaną wizytą. Wystarczy że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wyślesz nam wiadomość.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy elastyczni i na pewno spróbujemy Ci pomóc!

Tak, większość naszych usług jest objęta 30-dniową gwarancją, która jest oparta na warunkach zawartych w naszym regulaminie.

Jeśli nie jesteś zadowolony z wykonanej usługi, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia ponownej wizyty, na której wykonawca rozważy zasadność reklamacji i naprawi usterkę. Prosimy mieć na uwadzę, że reklamacja obejmuje jedynie ten sam zakres prac, koszt i to samo miejsce.

Odradzamy bezpośrednie kontaktowanie się z technikiem, ponieważ unieważni to warunki gwarancji i dodatkowo będzie niezgodne z naszym regulaminem. W przyszłości może to również skutkować tym, że technik podniesie ceny. W przeciwieństwie do Instafix nie każdy technik dba o swój wizerunek marki i szczerze troszczy się o interes klienta.

Zapisz się i bądź na bieżąco z naszymi nowościami

Subskrybuj nasz newsletter miesięczny, aby otrzymywać regularne aktualizacje z najnowszymi artykułami i wiadomościami
InstaFix należy do SolutionTech Vivek Chaturvedi, z siedzibą pod adresem Nizinna 13/28, 04-386 Warszawa, zarejestrowanego pod numerem NIP PL1132876623

Szybki Dostęp

Kontakt

Adres

Nizinna 13/28 04-386 Warszawa, Polska
Pn-Pt 9:00-18:00

Copyright © 2024 InstaFix. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napędzane przez  Scope Thinkers.
back-to-top