O nas

Instafix.pl to dostawca rozwiązań dla domu i biura. Pracując w Polsce i całej Unii Europejskiej z polskimi technikami zdobyliśmy ponad 7 lat doświadczenia w obsłudze klienta. Rozwiązujemy problemy z utrzymaniem sieci detalicznych, takich jak Samonite, iQOS, Nissan, BENU, Pandora i Chanel.

Jesteśmy głęboko przekonani, że gdy klient poinformuje nas o swoim problemie i przekaże szczegóły jego dotyczące – naszym zadaniem jest znalezienie najlepszego i najtańszego lub najszybszego rozwiązania dla niego. I rozwiązanie tego problemu!

Technicy, z którymi współpracujemy, przeważnie są w naszej sieci I KAŻDA WIZYTA TECHNICZNA UBEZPIECZONA JEST DO 100 000 PLN. W razie, gdyby coś poszło nie tak, zespół Instafix weźmie na siebie odpowiedzialność i rozwiąże problem.

W Polsce brakuje takiej prostej i rzetelnej usługi rozumiejącej wyzwania klientów. Z Instafix.pl wystarczy, że wyślesz wiadomość na WhatsApp lub Facebook Messenger. Po zarejestrowaniu problemu usiądź wygodnie i poczekaj, aż skontaktujemy się z Tobą podając dokładne szczegóły i opcje do wyboru (w tym cenę, czas, wymagany materiał itp.).

W przypadku złożonych projektów, takich jak renowacje – w pierwszej kolejności spotkają się z Tobą nasz architekt i kierownik projektu, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Aby umówić się na pierwsze spotkanie z naszymi projektantami / architektami, skontaktuj się z nami za pośrednictwem WhatsApp lub Messengera.

Rozumiemy, jak ważna jest cena, nasze motto brzmi: „Lepiej mieć jednego zadowolonego klienta więcej niż więcej pieniędzy od jednego klienta.”